Certificerede firmaer

Certificerede firmaer

Her finder du en liste over alle de firmaer som har personale som er certificeret.

Members of SPT in Danmark

Företag Kategori 1Kategori 2
CGH Nordic 00
Cogétil Scandinavia 00
Dansk El & Teknik A/S 10
Ejlskov A/S 00
FTC A/S 00
H. Orloff ApS 00
NPS A/S 00
Wennstrom Fuel Systems A/S 10

Other companies in Danmark

Företag Kategori 1Kategori 2
Artelia 00
Statoil Fuel & Retail A/S 00
Thorkild Madsen A/S 00
Q8 Danmark A/S 00
Uno-X Automat A/S 00
A/S Dansk Shell 00

Members of SPT in Sverige

Företag Kategori 1Kategori 2Kategori 3
AB Herbert Sjöström 2400
ACO Nordic AB 001
Afriso Ema AB 100
Bensin & Oljeintallationer AB 600
Bensin & Rörtjänst i Göteborg AB 5200
Bensinmontage Niklas Eriksson AB 900
Bensinteknik i Helsingborg AB 1300
Bygg&Bensinanläggningar i Grums AB 500
CODAB AB 200
Contro Tech AB 100
Drivmedelsteknik AB 2700
El & Teknikservice I Östergötland AB 200
El-Effekt System Service AB 200
El-Extra i Kristianstad AB 200
Ellge Cisterntenik AB 800
ELPM AB 800
Engborg & Partners AB 300
Environ Systems Svenska AB 300
Falu Tank AB 800
FJ´s Reparationsteknik AB 300
GB Tank AB 300
Geoserve AB 1000
Gilbarco Veeder-Root 3500
Golder Associates AB 020
Gårdscisterner AB 000
Gävle Cisternplast AB 800
Identic AB 200
Istobal Sverige AB 001
Key Consult AB 200
Kjell Anderson Contracting AB 4400
Klotterkonsulten AKS AB 1900
Midroc Miljöteknik AB 700
NHS Industri & Miljöservice 000
Norrköping Svets&Reparation AB 000
Orbicon AB 1500
Pamaco Totalservice AB 0016
Petromontage i Kristianstad AB 500
PMS Cistern och Drivmedelsserv AB 900
PSK SYD AB 400
R-C Drivmedelsanläggningar AB 800
Ragn-Sells AB 2600
Relita Industri & Skadeservice AB 100
RGS Nordic 1800
RISE (SP) Kalibrering & Verifiering 2400
Sanocon AB 000
Spol & Industriservice AB 500
Suez Recycling AB 500
Svensk Asfaltservice AB 700
Teknik & IT Service i Gävle AB 100
Tönner Tech AB 100
Töreboda Svets AB 000
Wennstrom Entreprenad AB 800
Wennstrom Flow Control AB 000
Wennstrom Fuel Systems AB 3400
Widepalms Elektriska AB 400
Yrkesakademin AB 700
ÅF Infrastructure AB 1190
Ö-viks Pump & Miljö AB 000

Other companies in Sverige

Företag Kategori 1Kategori 2Kategori 3
Ohlssons i Landskrona AB 100
Bygg o Konsult i Väst AB 100
Jidellco Solution AB 000
Sebastian Miscikowski Firma Remontowo-Budowlana ul. Mostowska 6 100
Wewab 100
Mattias Olsson 100
SPT Association 000
OK Örnsköldsvik Ekonomisk förening 100
Thim Bäcklund entreprenad AB 100
Aspa rör & gräv 300
Bo´s El och Markarbeten 100
BD Service AB 100
PO Björke Entreprenad AB 600
Gabrielssons Skogsservice AB 100
Circle K Sverige AB 800
R. Nilssons Elektriska AB 100
Svensk Biogas i Linköping AB 500
V Persson Montage AB 100
Pierre Fixare 100
Swedavia AB, Arlanda 200
OKQ8 AB 1800
St1 Sverige AB 510
Markmästarna i Östergötland AB 100
Wojciech Cieslinski 100
U-Schakt ek förening 100
Patric Ståhl Grävtjänst AB 100
Björks Rent a Man AB 100
Team Wash ApS 300
Oljeshejkerna Johnsson AB 100
Carlssons Byggtjänst 100
elteknik i alvesta 100
Hults Bygg & Montage 100
Fa:No Tano 100
Frank-Bud 000
Wallmans Transport & Service AB 200
Preem AB 1000
Svevia AB 000
remontowo-budowlana 100
Linnéuniversitet 000
Kristianstad Bygg & Montage 100
ADM Dariusz Matwijczyk 100
FM 000
Myndigheten för samhällsskydd och beredskap 200
APPTEK Teknik Applikationer AB 100
Bravida Sverige AB 100
Qstar Försäljning AB 1200
Geosigma AB 010
GH Gräv Halmstad 000
DeKa Enviro AB 010
Processkontroll AB 400
Quant Service Sweden AB 400
Tekniska Verken 000

Members of SPT in Danmark

CGH Nordic
Cogétil Scandinavia
Dansk El & Teknik A/S
Kategori 1: 1st
Ejlskov A/S
FTC A/S
H. Orloff ApS
NPS A/S
Wennstrom Fuel Systems A/S
Kategori 1: 1st

Other companies in Danmark

Artelia
Statoil Fuel & Retail A/S
Thorkild Madsen A/S
Q8 Danmark A/S
Uno-X Automat A/S
A/S Dansk Shell

Members of SPT in Sverige

AB Herbert Sjöström
Kategori 1: 24st
Active in the field: 24
ACO Nordic AB
Kategori 3: 1st
Active in the field: 8
Afriso Ema AB
Kategori 1: 1st
Active in the field: 6
Bensin & Oljeintallationer AB
Kategori 1: 6st
Active in the field: 13
Bensin & Rörtjänst i Göteborg AB
Kategori 1: 52st
Active in the field: 85
Bensinmontage Niklas Eriksson AB
Kategori 1: 9st
Active in the field: 16
Bensinteknik i Helsingborg AB
Kategori 1: 13st
Active in the field: 15
Bygg&Bensinanläggningar i Grums AB
Kategori 1: 5st
Active in the field: 4
CODAB AB
Kategori 1: 2st
Active in the field: 10
Contro Tech AB
Kategori 1: 1st
Active in the field: 6
Drivmedelsteknik AB
Kategori 1: 27st
Active in the field: 25
El & Teknikservice I Östergötland AB
Kategori 1: 2st
Active in the field: 2
El-Effekt System Service AB
Kategori 1: 2st
El-Extra i Kristianstad AB
Kategori 1: 2st
Active in the field: 2
Ellge Cisterntenik AB
Kategori 1: 8st
Active in the field: 8
ELPM AB
Kategori 1: 8st
Active in the field: 10
Engborg & Partners AB
Kategori 1: 3st
Active in the field: 2
Environ Systems Svenska AB
Kategori 1: 3st
Falu Tank AB
Kategori 1: 8st
Active in the field: 7
FJ´s Reparationsteknik AB
GB Tank AB
Kategori 1: 3st
Active in the field: 4
Geoserve AB
Kategori 1: 10st
Active in the field: 13
Gilbarco Veeder-Root
Kategori 1: 35st
Active in the field: 37
Golder Associates AB
Kategori 2: 2st
Gårdscisterner AB
Gävle Cisternplast AB
Kategori 1: 8st
Active in the field: 14
Identic AB
Kategori 1: 2st
Active in the field: 10
Istobal Sverige AB
Kategori 3: 1st
Key Consult AB
Kategori 1: 2st
Active in the field: 1
Kjell Anderson Contracting AB
Kategori 1: 44st
Active in the field: 45
Klotterkonsulten AKS AB
Kategori 1: 19st
Active in the field: 15
Midroc Miljöteknik AB
Kategori 1: 7st
Active in the field: 15
NHS Industri & Miljöservice
Active in the field: 4
Orbicon AB
Kategori 1: 1st
Kategori 2: 50st
Active in the field: 40
Pamaco Totalservice AB
Kategori 3: 16st
Petromontage i Kristianstad AB
Kategori 1: 5st
Active in the field: 4
PMS Cistern och Drivmedelsserv AB
Kategori 1: 9st
Active in the field: 12
PSK SYD AB
Kategori 1: 4st
Active in the field: 8
R-C Drivmedelsanläggningar AB
Kategori 1: 8st
Active in the field: 7
Ragn-Sells AB
Kategori 1: 26st
Active in the field: 32
Relita Industri & Skadeservice AB
Kategori 1: 1st
RGS Nordic
Kategori 1: 18st
Active in the field: 29
RISE (SP) Kalibrering & Verifiering
Kategori 1: 24st
Active in the field: 35
Sanocon AB
Active in the field: 10
Spol & Industriservice AB
Kategori 1: 5st
Active in the field: 6
Suez Recycling AB
Kategori 1: 5st
Active in the field: 57
Svensk Asfaltservice AB
Kategori 1: 7st
Active in the field: 9
Teknik & IT Service i Gävle AB
Kategori 1: 1st
Active in the field: 2
Tönner Tech AB
Kategori 1: 1st
Active in the field: 1
Töreboda Svets AB
Active in the field: 3
Wennstrom Entreprenad AB
Kategori 1: 8st
Active in the field: 10
Wennstrom Flow Control AB
Active in the field: 3
Wennstrom Fuel Systems AB
Kategori 1: 34st
Active in the field: 69
Widepalms Elektriska AB
Kategori 1: 4st
Active in the field: 4
Yrkesakademin AB
Kategori 1: 7st
ÅF Infrastructure AB
Kategori 1: 1st
Kategori 2: 19st
Active in the field: 46
Ö-viks Pump & Miljö AB
Active in the field: 4

Other companies in Sverige

Ohlssons i Landskrona AB
Kategori 1: 1st
Bygg o Konsult i Väst AB
Kategori 1: 1st
Jidellco Solution AB
Sebastian Miscikowski Firma Remontowo-Budowlana ul. Mostowska 6
Kategori 1: 1st
Wewab
Kategori 1: 1st
Mattias Olsson
Kategori 1: 1st
SPT Association
OK Örnsköldsvik Ekonomisk förening
Kategori 1: 1st
Thim Bäcklund entreprenad AB
Kategori 1: 1st
Aspa rör & gräv
Kategori 1: 3st
Bo´s El och Markarbeten
Kategori 1: 1st
BD Service AB
Kategori 1: 1st
PO Björke Entreprenad AB
Kategori 1: 6st
Gabrielssons Skogsservice AB
Kategori 1: 1st
Circle K Sverige AB
Kategori 1: 8st
R. Nilssons Elektriska AB
Kategori 1: 1st
Active in the field: 2
Svensk Biogas i Linköping AB
Kategori 1: 5st
V Persson Montage AB
Kategori 1: 1st
Pierre Fixare
Kategori 1: 1st
Swedavia AB, Arlanda
Kategori 1: 2st
Active in the field: 14
OKQ8 AB
Kategori 1: 18st
St1 Sverige AB
Kategori 1: 5st
Kategori 2: 1st
Markmästarna i Östergötland AB
Kategori 1: 1st
Wojciech Cieslinski
Kategori 1: 1st
U-Schakt ek förening
Kategori 1: 1st
Patric Ståhl Grävtjänst AB
Kategori 1: 1st
Björks Rent a Man AB
Kategori 1: 1st
Team Wash ApS
Kategori 1: 3st
Oljeshejkerna Johnsson AB
Kategori 1: 1st
Carlssons Byggtjänst
Kategori 1: 1st
elteknik i alvesta
Kategori 1: 1st
Hults Bygg & Montage
Kategori 1: 1st
Fa:No Tano
Kategori 1: 1st
Frank-Bud
Wallmans Transport & Service AB
Kategori 1: 2st
Preem AB
Kategori 1: 10st
Svevia AB
remontowo-budowlana
Kategori 1: 1st
Linnéuniversitet
Kristianstad Bygg & Montage
Kategori 1: 1st
ADM Dariusz Matwijczyk
Kategori 1: 1st
FM
Myndigheten för samhällsskydd och beredskap
Kategori 1: 2st
APPTEK Teknik Applikationer AB
Kategori 1: 1st
Active in the field: 1
Bravida Sverige AB
Kategori 1: 1st
Qstar Försäljning AB
Kategori 1: 12st
Geosigma AB
Kategori 2: 1st
GH Gräv Halmstad
DeKa Enviro AB
Kategori 2: 1st
Active in the field: 2
Processkontroll AB
Kategori 1: 4st
Quant Service Sweden AB
Kategori 1: 4st
Tekniska Verken