Bestyrelse

Bestyrelse

 

Styret er SPT-foreningens utøvende organ. Den består av minst fem og maksimalt sytten medlemmer. Målet er at forskjellige land og regioner samt selskaper i forskjellige størrelser skal være representert i styret.

Nordisk styre

Jan-Erik Lindström, Generalsekreterare
+46 708 32 60 00 / +46 70 332 74 77 jan-erik@sptass.eu

 

Niklas Nagorny Vice generalsekreterare och landrepresentant
+46 898 01 30 / +46 733 18 20 97  niklas@sptass.eu

 

Viktor Aase Jr, landrepresentant
+47 55 50 85 00 / +47 90 99 69 00 / viktor@sptass.eu

 

Martin Frandsen, landrepresentant
+45 60 100 500/ +45 6441 9024 martin@sptass.eu

 

Norge

Viktor Aase Jr, landrepresentant
+47 55 50 85 00 / +47 90 99 69 00 / viktor@sptass.eu
Oljeservice A/S, Bergen

 

Arild Nordby
+47916 19 951 arild@sptass.eu
Arild Nordby Consult, Oslo

 

Mats Lundh
+47 64 83 75 40, +47 904 08 705 /Mats@sptass.eu
Wennstrom NET AS, Drammen

 

Øyvind Berdal
+47 913 73 464 oyvind@sptass.eu
BN Entreprenør AS, Trondheim

 

Christian Kemp
+47 94 00 01 02 christian@sptass.eu
Petro-Utrustning AS, Frogner

 

Frode Berg
+47 480 82 404, frode@sptass.eu

 

Sverige

Jan-Erik Lindström,  Generalsekreterare

+46 708 32 60 00 / +46 70 332 74 77 /jan-erik(a)sptass.eu
Arnäsvall, Örnsköldsvik

 

Niklas Nagorny, Vice generalsekreterare och landrepresentant

+46 898 01 30 / +46 733 18 20 97 / niklas(a)sptass.eu
Elaflex AB, Danderyd

 

Anneli Andersson

+46 708162313 /anneli(a)sptass.eu
Bensinteknik i HBG AB, Helsingborg

 

Jonas Ericson Nihlstorp, Sekreterare 

+46 40 92 20 51 / +46 708 32 57 53 / jonas(a)sptass.eu

Afriso EMA AB, Malmö

 

Lars Ahlström
+46 703 31 9 843 lars@sptass.eu
Gilbarco Veeder Root, Skellefteå

 

Tomas Wallin
+46 709274921, tomas@sptass.eu
Ragn-Sells, Luleå

 

Marie Borgström
+46 70 977 88 83 marie@sptass.eu

Borgströms Kvalitetskonsult AB, Brämhult

 

Stefan Nordahl
+46 40 36 08 02 / +46 706 766 415 / stefan@sptass.eu
Wennstrom Fuel Systems AB, Göteborg

 

Danmark

Martin Frandsen, landrepresentant
+45 60 100 500/ +45 6441 9024 martin@sptass.eu
FTC A/S, Middelfart

 

Jan Jørgensen
+45 36 78 60 83 / +45 26 32 60 77 jan@sptass.eu
H.Orloff ApS, Hvidovre

 

Jan Ilsø, Danmark
+45 20 28 43 76 jan.i@sptass.eu
NPS A/S, Nordic Petrol Systems, Odense S

 

Carsten Gianelli
+45 20112995 / carsten@sptass.eu
QA-Tech ApS, Bagsværd

 

Christian Nielsen
+45 20 60 21 21 christian.n@sptass.eu
TSG Nordic A/S,  Birkerød